Luktelėkite...

LaQ Basic 201 japoniškas konstruktorius

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 28,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

LaQ pasižymi nedidelėmis dėžutėmis (saugo gamtą), bet ypač ilgalaike įdomia veikla - nuo paprasčiausio kūrybinio jungimo (nuo trejų), plokštumos užduočių -  ant instrukcijos pasimatavę detales 1x1 dėlioti konstruktorines "dėliones" (nuo ketverių) iki erdvinių vis sudėtingėjančių užduočių - nuo penkerių, septynerių ir daugiau. Jei manote, kad suaugusiems ten "nėra ką veikti", labai klystate :)

LaQ Basic 201 - išsamus LaQ rinkinys norintiems patobulinti konstravimo su LaQ įgūdžius ir pereiti prie sudėtingesnių modelių kūrimo bei konstravimo. Instrukcijų knygelėje rasite net 12 skirtingų LaQ konstravimo technikų: nuo plokščių figūrų iki judančių ir erdvinių modelių.

Detalių kiekis: 350. Lygis: vidutinis

Skirta vaikams nuo penkerių metų ir didesniems.

Niekada nebandėte LaQ? Detalės gerai sukimba, jas jungiant girdisi malonus garsas, kuris labai įtraukia vaikus (ir suaugusius). Pažiūrėkite filmuką apačioje.

350 detalių konstruktorių rinkinys LaQ „Basic 201“ - tai tarsi detalus pagrindinių LaQ konstravimo technikų gidas. Išbandžius ir perpratus visas instrukcijų knygelėje esančias LaQ konstravimo metodikas, galima tapti pažengusiu LaQ konstravimo meistru!

Dėl to šis rinkinys sudomins ir mažus, ir didelius. Rinkinyje aprašyti įvairūs konstravimo būdai: kaip sukonstruoti plokščius, erdvinius plokščius ir vertikalius bei erdvinius 3D modelius, taip pat figūras, skirtas išmokti jungti kampines jungiamąsias dalis ir bazines 3D formas: dėžutes, žiedus, apskritimus ir pan. O tai uždegs visus, mėgstančius konstravimą ir gerą smegenų mankštą.

Vaikai iš šio rinkinio detalių gali sudėlioti įvairias transporto priemones (traukinio garvežį, automobilį ir motociklą), paukščius, šuniuką, gėlę, drugelį ir kt.

LaQ konstruktorius yra puikus mokomasis žaislas vaikui. Jis ypač prisideda prie loginio, erdvinio ir estetinio vaikų ir paauglių mąstymo lavinimo: konstruodami trimates geometrines figūras per kūrybinį žaidimą vaikai mokosi kūrybiškai spręsti galvosūkius ir konkrečius uždavinius.

Šis rinkinys gali būti originali dovana vaikui ar paaugliui, mėgstančiam kūrybišką konstravimą, gimtadienio ar kita proga.

 

KUO YPATINGAS LAQ?

 

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.
Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt