Luktelėkite...

Rapsų sėklų šildyklė Peliukas

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 19,00 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Šildyklė skirta numalšinti diegliukus, kitus skausmus, šilumos terapijai, ar tiesiog, kad mažylis jaustųsi šiltai.

Šildyklė rapsų sėklų užpildu su nuimamu plaunamu užvalkalu. Šildyklės viduje yra rapsų sėklų idėkliukas. Dydis: 30x20cm Medžiaga: 100% poliesteris, sėklų pagalvėlė iš medvilnės. 

Šildymas mikrobangų krosnelėje: Šildyti pagalvę be įvalkalo, esant 500 vatų, apytiksliai 60 sekundžių. Sušildytą pagalvę pakratyti ir patikrinti šilumą. Norint, kad pagalvė būtų šiltesnė, pašildyti dar 1-2 kartus. Bendras šildymo laikas negali viršyti 2-jų minučių. Jei pagalvė įšyla per daug, prieš naudojant – ataušinti.

Šildymas orkaitėje: maksimaliai 10 minučių, 80 laispnių temperatūroje. Pašildytą pagalvėlę pakratyti ir patikrinti jos įkaitimo lygį. Jeigu pagalvėlė bus per karšta, prieš naudojimą leiskite jai atvėst

Sertifikatai ir standartai: Öko-Tex Standard 100;  TÜV.

Fashy -  inovatyvi, Europos ir tarptautinio dėmesio susilaukusi įmonė, šiuo metu viena iš pirmaujančių šildyklių tiekėjų Europos šalyse. Visa įmonės produkcija pasižymi aukšta kokybe ir išskirtinių dizainu.

Atsargumo priemonės. Kaitinant žaislą nuimkite visas etiketes ir įsitikinkite, kad žaislo kailiukas yra sausas ir švarus. Pirmais pašildymo atvejais pastebėsite drėgmę, tai normalu, ir po kelių naudojimo atvejų, ji išnyks. Jeigu žaislas buvo perkaitintas, palikite atvėsti, ir žaislo nelieskite iki pilno atvėsimo. Naudojant mikrobangų krosnelę, įsitikinkite, kad jos vidus švarus ir žaislas gali lengvai suktis ant lėkštės. Žaislo vidus pagamintas iš natūralių medžiagų, dėl to, netinka naudojimui skalbimo mašinoje. Žaislo pašildymas turi būti atliekamas tik su suaugusiųjų priežiūra.  Visada patikrinkite ar žaislas ne per karštas duoti vaikui.

Įspėjimai. Žaislo neperkaitinkite. Pašildykite tik pagal nurodytas instrukcijas. Gali sukelti nudegimą. Venkite šilto žaislo ilgalaikio kontakto su oda. Atsargiai išiminėkite iš mikrobangų krosnelės. Nenurykite žaislo sudėties. Skirtas pašildymui tik mikrobangų krosnelėje arba elektrinėje orkaitėje.. 

Fashy -  inovatyvi, Europos ir tarptautinio dėmesio susilaukusi įmonė, šiuo metu viena iš pirmaujančių šildyklių tiekėjų Europos šalyse. Visa įmonės produkcija pasižymi aukšta kokybe ir išskirtinių dizainu. 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt