fbpx

Informacija klientui

Svarbi informacija klientams

Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB “MATIAS” el. parduotuve LAVI.LT (LAVINANTYS.LT), atstovaujama direktorės Rūtos Buškevics. Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus ir Taisyklės.

Užsakymas

Susiradę pageidaujamą produktą (žaislą, knygą), tiesiog spauskite mygtuką [PASIRINKTI] ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką [PREKIŲ KREPŠELIS], galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką [ATŠAUKTI], bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką [„TĘSTI“]. Tuomet Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su kliento informacija. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką [UŽSAKYTI], užbaigti užsakymą.

Sutarties sudarymas:
Paspaudę mygtuką “Siųsti Užsakymą “, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas.

Priėjimas prie sutarties teksto:
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Krepšelis

Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos (t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% ar 9% (knygoms) dydžio pridėtinės vertės mokestis, jei esame PVM mokėtojai). Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.

Pristatymo išlaidos
Jei užsakytų prekių vertė viršys 30 EUR , visas prekes Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti Lavinantys.lt elektroninėje parduotuvėje!

Siuntimo išlaidos nurodytos pagal Venipak ir Lietuvos pašto įkainius.
Standartiniai pristatymo būdai:

Pristatymas Lietuvoje – kurjeriai, Lietuvos paštas.
Nemokamas pristatymas perkant už daugiau nei 30 EUR (stebėkite, ar nėra akcijos) . Mokant grynais kurjeriui nemokamas pristatymas nuo 32,00 EUR .
Atsiėmimas  Vilniuje Savanorių pr. 176E iš anksto apmokėjus.

Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas pavedimu, Paysera  tiesiogiai. Taip pat grynais kurjeriui (iš anksto pasirinkus tokį apmokėjimą).

Pristatymo terminai
Žaislas, kurį įsidėjote į krepšelį, gali būti išsiųstas iškart po apmokėjimo per 1-2 d.d., jei nėra mygtuko “į krepšelį” – teiraukitės dėl pristatymo termino.
Kliento pageidavimu galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.  Prieš pat šventes išsiuntimas gali vėluoti 1-2 d.d.

Atšaukimo teisė
Pagal Lietuvos įstatymus kokybiški žaislai nėra grąžinami, tačiau jei Jums nepatiks mūsų pristatyta prekė,  neišpakuotą iš žaislo pakuotės ją galite per dvi dienas išsiųsti registruotu paštu (apie išsiuntimą prašome mus informuoti)  ir Jums 14 d. bėgyje grąžinsime visus sumokėtus už prekę ir pristatymą pinigus.

Atšaukimo teisė negalioja:
prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
garso arba vaizdo įrašams arba programinei įrangai, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės,
laikraščiams, žurnalams ir kitai iliustruotai spaudai.
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.

Klientų aptarnavimo centras

Mob. tel. 867319433

El. paštas: parduotuve@lavi.lt
Apie prekes galite teirautis telefonu darbo dienomis 9-19 val.

© Visos teisės saugomos UAB “Matias”