Luktelėkite...

Kaip užsisakyti ?

LAVI.LT elektroninė parduotuvė internete veikia ištisą parą 7 dienas per savaitę, todėl taip patogu užsisakyti žaislus internetu (vadybininkai dirba tik darbo dienomis).
Esame Eshops sidabrinis narys - tai reiškia, kad pirkti pas mus galite drąsiai ir saugiai.

Užsisakyti galite:
tiesiog internetu mūsų žaislų parduotuvėje (taip patogiau).
 Jei nepavyksta, rašykite elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (jei pirmąkart perkate internetu drąsiai kreipkitės, padėsime).

Kaip pirkti? 

Pasirinkę norimą prekę spauskite “į krepšelį”
Susirinkę norimas prekes, viršutinėje žalioje juostoje dešinėje rinkitės “Krepšelis”

Krepšelio pirmame žingsnyje matysite savo pasirinktas prekes.


Galite koreguoti jų kiekius, išimti nenorimas prekes. Matysite tik preliminarią pristatymo kainą. Tiksli siuntimo kaina priklausys nuo Jūsų pasirinkto siuntimo būdo. Užsakymai virš 25 eurų siunčiami nemokamai. Į pirmąjį žingsnį galėsite grįžti ir vėliau - bet kada iki patvirtinant užsakymą.
Antrame žingsnyje galite prisijungti  arba suvesti savo duomenis tiesiogiai. Pildydami duomenis užpildykite visus žvaigždute pažymėtus laukelius, nepamirškite miesto, rajono, pašto kodo ir savo mobilaus telefono. Suklydę stenkitės nesinaudoti strėliuke „atgal“, geriau rinkitės žingsnio numerį.
Jei perkate pagal dovanų kuponą, įrašykite jo numerį skyrelyje "Papildoma informacija". Čia galite nurodyti ir kitus svarbius pageidavimus.
Jei Jums bus reikalinga sąskaita įmonei – suveskite įmonės duomenis. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas kitiems žmonėms ar kitu adresu – spauskite „Nurodyti kitą pristatymo adresą“.

Trečiame – mokėjimo – žingsnyje pasirinkite siuntimo būdą  - paštu (pigiau), per kurjerius (greičiau) ar atsiimti LAVI parduotuvėje (pigiausia ir greičiausia Vilniuje, sutartu laiku darbo dienomis 16 -19 val.); ir mokėjimo būdą – tiesiogiai per Paysera suformuotą pavedimą banklink ( jei turite Paysera sąskaitą ir norite sumokėti iškart), pavedimu ar grynais (jei atsiimsite parduotuvėje).
Ketvirtame žingsnyje dar kartą galite peržiūrėti savo užsakymą, suvestus duomenis. Nepamirškite uždėti „varnelių“, kad susipažinote su informacija ir taisyklėmis ir spauskite „Užsakyti“.
Paštu ar per kurjerius užsakymus išsiunčiame tik juos apmokėjus, jei norite apmokėti kurjeriui, rinkitės kurjeriui+grynais
Žaislų pirkėjai Vilniuje pamėgo atsiimti užsakymą LAVI žaislų atsiėmimo punkte Savanorių pr. 176E. Užsisakyti galite lygiai taip pat: pasirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį, tik pristatymą rinkitės "Atsiimti LAVI parduotuvėje". Sumokėti galima tik pavedimu.
 
Kaip mokėti pavedimu?
 
 
Gavėjas   UAB “Matias”
Įmonės kodas 304577995

Sąskaitos numeris LT027044060008169402

Bankas "SEB", banko kodas 70440

Suma       (Jūsų užsakymo suma)
Įmokos kodas (nerašykite)
Mokėjimo paskirtis  Uzsakymas Lavilt nr (Jūsų užsakymo numeris)

Jei turite klausimų, galite į mus kreiptis telefonu 867319433
nuo pirmadienio iki penktadienio 9-19 val.
 
Jei ieškote kokios nors prekės, kuri tiktų prie LAVI.LT elektroninės žaislų parduotuvės asortimento ir niekaip jos nerandate, kreipkitės į mus - mes pabandysime tai išspręsti. Jei ieškote dovanos vaikui ir norėtumėte pasitarti, drąsiai kreipkitės - stengsimės patarti ir padėti. Mes siunčiame lavinimo patarimus užsisakiusiems naujienlaiškį, tačiau mielai konsultuojame ir kitais lavinimo klausimais, kurie neįrašyti mūsų kalendoriuke.

Rašykite mums adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Jūsų -  Lavi.lt
 

LAVI atsiėmimo punktas Savanorių pr. 176E (už Norfos bazės).

 

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt