Luktelėkite...

Pristatymas

Pristatymo laikas?
 
Gavę Jūsų užsakymą, mes, žinoma, iškart jį apdorojame. Užsakytos ir apmokėtos prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas (kai turime daug siuntų prieššventiniu laikotarpiu, siuntimas gali užtrukti iki 3 d.), atsiimti žaislų atsiėmimo punkte prekes galite tą pačią dieną (atsiėmimo darbo laikas iš anksto apmokėjus darbo dienomis 8.30-17.00 val.). Prekes, kurias galite užsisakyti, turime sandėlyje, o jei prekės pristatymo laikas kitoks,  šalia prekės nėra mygtuko "į krepšelį" (tuomet laukiame Jūsų pasiteiravimų ir informuosime apie pristatymo terminus) . Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.
Jei dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siunta vėluos, nedelsiant Jums pranešime.
Užsakymo eigą galite stebėti prisijungę prie savo krepšelio (nuoroda viršuje "Mano duomenys")

Kaip pristatomos mūsų prekės?

 
Mūsų siūlomi žaislai, knygos ir lavinimo priemonės išsiunčiami paštu arba per  kurjerius.
Vilniečiai, norintys nemokėti už pristatymą ir siuntą atsiimti ypač skubiai, gali iš anksto apmokėjus atsiimti užsakymą LAVI žaislų atsiėmimo punkte Vilniuje, Savanorių pr. 176E.

Prekes (arba jų rinkinį), kurių vertė viršija 25 EUR (pažiūrėkite, ar šiuo metu nėra akcijos), visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. 

Registruotu paštu ir per kurjerius išsiunčiame tik apmokėtus užsakymus, atsiimant LAVI žaislų parduotuvėje ar užsakius kurjerių grynais paslaugą galima mokėti grynaisiais.
Jei norite atsiskaityti kurjeriams grynaisiais, rinkitės Kurjeriams grynais pristatymo būdą. Nemokamas pristatymas siunčiant šiuo būdu - nuo 27,00 EUR. Atsiimant mokama visa suma - už siuntimą, grynųjų priėmimą ir siuntinį.
Kurjeriai pristato siuntas kitą parą nuo išsiuntimo darbo laiku, todėl šį būdą rinkitės, jei nurodytu adresu nuolat kas nors būna (galite nurodyti ir savo darbovietės adresą). 
"Lietuvos pašto" darbuotojai didesnių siuntų nenešioja, bet Jūsų pašto dėžutėje palieka pranešimą apie siuntinį. Jei praėjus 2-3 (prieššventiniu laikotarpiu - 5-7 d.) dienoms po išsiuntimo siuntinio lapelio negavote, patikrinkite, ar jis nėra pasimetęs tarp laikraščių; kreipkitės į Jums priklausantį paštą. Dėl siuntos numerio visuomet galite kreiptis į mus, nes siunčiame tik registruotu paštu.


Pristatymo išlaidos?

Prekes (arba jų rinkinį), kurių vertė viršija 25 EUR, pristatome nemokamai.
Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti mūsų parduotuvėje.
Mokant grynais kurjeriui nemokamai pristatome nuo 27,00 EUR. 

Tikslias prekių pristatymo kainas matysite prisijungę prie savo krepšelio, prieš patvirtinant užsakymą pagal pasirinktą siuntimo būdą ir prekių svorį. Neprisijungę matysite tik apytikslę pristatymo kainą.
Pasirinkus atsiimti prekes LAVI žaislų atsiėmimo punkte Savanorių pr. 176E, Vilniuje, kainos už pristatymą Jums neskaičiuos, atsiskaitymą galite rinktis tik pavedimu. Minimali suma už pristatymą per Lietuvos paštą - 1,45 EUR, per kurjerius - 3,80 EUR, per kurjerius mokant grynais pridedamas atsiskaitymo grynais mokestis.

Svarbi nuoroda
Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju mes, žinoma, atlyginame visus nuostolius.

Prašome atkreipti dėmesį ir laikytis tokios tvarkos:
Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir Lavinantys.lt. Jei norėtumėte prekę grąžinti, prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu arba telefonu.

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt