Luktelėkite...

knyga-žaidžiu-jausmus-pyktis pasitikėjimo-stiprinimo-bingo1

Knyga "Žaidžiu jausmus: Pyktis" ir Pasitikėjimo stiprinimo BINGO

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 29,50 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Tai metodinė knyga, kurioje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams pažinti savo pyčkio jausmą, mažinti jo intensyvumą bei įtemptose situacijose pasirinkti konstruktyvų elgesį.
Knygoje pateikiame 5-18m. vaikams paruoštus užduočių lapus. Čia rasite nuorodas, kaip tinkamai pasiruošti užduotims, kaip analizuoti gautus vaiko atsakymus, kuo verta pasidomėti ar kaip galima pakeisti pristatomas priemones.
Knygos apimtis 260psl. 

Knygoje rasite žaidimą "Pasitikėjimo stiprinimo BINGO" - tai gausiai iliustruotas žaidimas, skirtas skatinti vaikų pasitikėjimą savimi. Žaidime apžvelgiamos penkios bendravimo sritys ir pateikiami elgesio pavyzdžiai, kuriais galima nusipelnyti kitų pasitikėjimą ir pripažinimą. 

Žaisdami BINGO dalyviai išsidalina žaidimo lenteles. Vedėjas sumaišo BINGO korteles ir nežiūrėdamas traukia po vieną. Ištraukta kortelė įvardinama ir parodoma žaidėjams. Jeigu žaidėjas savo BINGO lentoje randa įvardintą kortelę, tuomet ją uždengia žymekliu. Žaidžiama tol, kol vienas žaidėjas pilnai uždengia savo BINGO lentelę ir sušunka "BINGO".

Rinkinyje: 10 BINGO lentelių ir 55 kortelių. Amžius: 4-15 metų vaikams. Matmenys: 21x23x4,5 (cm)

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt