Luktelėkite...

pipolo pipolo-b

Kortų žaidimas Pipolo Djeco

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 9,50 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

Skirta 2 - 4 žaidėjams.

Žaidimą sudaro : 44 kortelės - 40 gyvūnų kortelių (10 "plaukuotų", 10 "plikų", 10 "plunksnuotų", 10 "apsirengusių") ir 10 džokerio kortelių.

Žaidimo tikslas: kuo greičiau atsikratyti visų kortelių.

 Žaidimo taisyklės: sumaišykite visas kortas ir padalinkite po 8 kiekvienam žaidėjui. Likusias atidėkite į šoną. Pirmasis žaidėjas atverčia vieną kortelę, ir garsiai pasako kokios rūšies kortelė yra ("plaukuota","plika", "plunksnuota", "apsirengusi"). Likusieji žaidėjai deda po vieną savo užverstą kortelę ant atverstosios kortelės ir kartoja tą patį žodį ( pvz.: "plaukuotas"). Jie gali meluoti arba sakyti tiesą. Žaidėjai taip pat gali panaudoti džokerį norėdami pakeisti kortelės tipą, bet visuomet kortą turi dėti užverstą (gali dėti tikrai džokerį arba vaidinti, kad tai yra džokeris). Dėdamas arba vaidindamas, kad deda džokerį. jis sušunka kitą kortelės tipą (pvz.: "plikas"). Jeigu žaidėjas (kurio atversta kortelė) abejoja vieno iš žaidėjų nuoširdumu, jis gali sušukti "Pipolo!" ir atversti jo kortelę. Tuomet: - jei žaidėjas melavo, jis privalo pasiimti atverstą ir visas užverstas žaidėjų korteles, esančias ant stalo. 

Djeco - išskirtinio prancūzų dizaino prekės vaikams. Kompanija įkurta daugiau nei prieš 50 metų Prancūzijoje ir šiandien yra žinoma visame pasaulyje dėl savo išskirtinio dizaino ir kokybės.

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt