Luktelėkite...

LaQ Gėlės Sweet Collection konstruktorius

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 24,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

LaQ pasižymi nedidelėmis dėžutėmis (saugo gamtą), bet ypač ilgalaike įdomia veikla - nuo paprasčiausio kūrybinio jungimo (nuo trejų), plokštumos užduočių -  ant instrukcijos pasimatavę detales 1x1 dėlioti konstruktorines "dėliones" (nuo ketverių) iki erdvinių vis sudėtingėjančių užduočių - nuo penkerių, septynerių ir daugiau. Jei manote, kad suaugusiems ten "nėra ką veikti", labai klystate :)

Žavinga ir skoninga LaQ „Sweet Collection „Flower" kolekcija – tai tiesiog tobuli gėlių konstruktoriai mergaitėms, ypatingai mėgstančioms gėles, grožį ir puoštis!

Iš viso rinkinyje – 11 žavių modelių: 5 skirtingų gėlių (tulpės, saulėgrąžos, kiaulpienės ir kiaulpienės pumpuro, lelijos), atvirukų laikiklio, aksesuarų krepšelio su žiedais, mažos apyrankės, puoštos lelijų žiedais, plaukų papuošalo, gėlių puokštės, gėlių vainiko (apyrankės). Jie ypač prisidės prie mergaičių estetikos jausmo ir gero skonio lavinimo, taip pat gebėjimų susikaupti ir derinti spalvas ugdymo.

Įvairių gėlių žiedų konstravimas ypač lavina erdvinį, matematinį bei loginį mąstymą. Beribės LaQ konstruktoriaus galimybės leidžia konstruoti ne tik pagal rinkinyje pateiktas modelių instrukcijas, bet ir kurti, perkurti bei improvizuoti savo vaizduotės kūrinius.

Instrukcijų knygelėje yra ir bandomųjų schemų plokštiems modeliams konstruoti, kurios suteiks drąsos nerti į unikalų LaQ pasaulį.

 

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.  

 

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.     GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.    NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

 

 

 

RINKINĮ SUDARO

LaQ detalės (vnt.) 260
Konstravimo schemos 11
Instrukcija -11 įvairių LaQ mergaitiškų modelių dėliojimo schemų; -5 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 26 psl. Knygelėje!
Spalvos 7
Modeliai, kuriuos sukonstruosite gėlių vainiką, leliją, tulpę, aksesuarų krepšelį su žiedais, gėlių puokštę, mažą apyrankę, puoštą lelijų žiedais ir kt.
Lytis tinka mergaitėms
Rekomenduojamas amžius 5+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis vidutinis

 

 Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt