Luktelėkite...

Stalo žaidimas MultiCity

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 16,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Žaidimo tikslas - pirmam sudėlioti savo 6 žaidėjo korteles su pavaizduotais objektais.

Prieš žaidimą 24 žaidėjų korteles reikia įdėti į laikiklius.

 

Pasirengimus žaidimui. Grindinio kortelės sumaišomos ir užverstoje krūvelėje padedamos ant stalo. Pirmoji kortelė atversta padeda stalo viduryje - tai bus žaidimo ploto pradžia. Kiekvienas žaidėjas pasirenka spalvą ir gauna visas 6 pasirinktos spalvos žaidėjo korteles. Pradeda žaidėjas, kuris paskutinis matė mieste katę, o toliau žaidžiama pagal laikrodžio rodyklę.

 

Žaidimo veiksmai žaidėjui, kurio eilė atlikti ėjimą:
1. Iš užverstos grindinio plytelių krūvelės paimti vieną krūvelę ir dėti šalia jau esančios kortelės. Naują kortelę visada reikia dėti taip, kad bent vienas lentelės šonas liestųsi su jau padėta kortele. Įstrižai kortelių dėti negalima. Iš padėtų kortelių susidėlioja žaidimo lenta.

arba

2. Žaidėjo kortelę dėti ant grindinio kortelių. Dėmesio! Pirmoji ir paskutinė žaidėjo kortelės figūrėlė turi stovėti ant tokios pačios spalvos. PAVYZDYS: Pirmasis ir paskutinis oranžinis namas turi oranžinių grindinio kortelių. Žaidėjų kortelės visada statomos tik horizontaliai arba vertikaliai.

Galimos žaidimo pabaigos:
1. Kai bent vienas žaidėjas ant žaidimų lentos sudėjo visas savo korteles su figūrėlėmis - šis žaidėjas ir laimi žaidimą.

2. Kai padedama grindinio kortelė, kiekvienas žaidėjas dar gali padėti po vieną žaidėjo kortelę. Po to visi žaidėjai skaičiuoja, kiek pas kiekvieną liko objektų ant nepadėtų kortelių. Žaidėjas, pas kurį liko mažiausiai, mašinų, namų žmonių ar medžių - laimi žaidimą. Jeigu keli žaidėjai figūrėlių turi polygiai, laimi žaidėjas, kuris ant žaidimo lentos padėjęs daugiausia kortelių.

 

 

Žaidimą sudaro:

  • 38 grindinio plytelių kortelės
  • 24 kortelių laikikliai
  • 24 žaidėjų kortelės

Žaidėjų skaičius: 2-4

Žaidimo trukmė: 20 min.


Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt