Luktelėkite...

nesaugi-aplinka---saugus-aš nesaugi-aplinka---saugus-aš-b

Kortelių rinkinys Nesaugi aplinka - saugus aš

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 5,70 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Kortelių rinkinys padės mokyti vaikus žmogaus saugos (atpažinti nesaugias situacijas buityje, gatvėje, skatinti vaikus rūpintis savo ir kitų saugumu, imtis atsargumo priemonių), mokyti rišliosios kalbos, kurti nuoseklų pasakojimą. Rinkinio siužetuose pateikiamos situacijos, kuriose susiduriama su pavojais, kenkiančiais sveikatai/gyvybei. Dėliojant iliustruotas korteles (po 5 vienam pasakojimui) su vaikais aptariamos penkios žmogaus saugos temos: atsargus elgesys su ugnimi, saugos diržų būtinybė automobilyje, savigynos išmanymas gelbsti nuo užpuolikų, apdairumas ir tinkama avalynė slidžiame kelyje, su sprogmenimis elgiamasi griežtai pagal instrukcijas. Aptariama būtinybė pirma įvertinti situaciją, vėliau veikti priėmus prevencines priemones. Kiekvieno pasakojimo pabaigoje pasirodo vaikų draugas ir mokytojas Lapiukas Bonis, kuris pristato prevencines priemones.
Vieno pasakojimo kortelių kita pusė nuspalvinta ta pačia spalva. Korteles galima naudoti ir vien tik pavojingų situacijų apibūdinimui, asmenų ar jų būsenų, saugumo priemonių įvardijimui.

Priemonė skirta 5 – 10 metų vaikams, spec. poreikių vaikams. Rinkinį sudaro 25 storo kartono kortelės (8,5 x 8,5 cm) su piešiniais.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt