Luktelėkite...

LaQ lenktyninė mašina konstruktorius

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 23,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

LaQ pasižymi nedidelėmis dėžutėmis (saugo gamtą), bet ypač ilgalaike įdomia veikla - nuo paprasčiausio kūrybinio jungimo (nuo trejų), plokštumos užduočių -  ant instrukcijos pasimatavę detales 1x1 dėlioti konstruktorines "dėliones" (nuo ketverių) iki erdvinių vis sudėtingėjančių užduočių - nuo penkerių, septynerių ir daugiau. Jei manote, kad suaugusiems ten "nėra ką veikti", labai klystate :)

Vienas populiariausių ryškios raudonos spalvos lenktyninio automobilio rinkinys patiks visiems, mėgstantiems automobilius ir lenktynes. Iš rinkinio detalių, be lenktyninės mašinos, Jūsų vaikas dar galės sukonstruoti ir malūnsparnį, radiolokacinį lėktuvą, sportinį triratį automobilį (angl. – dragster) ir visureigį. Todėl su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

Įsigiję dar ir LaQ „Jet Fighter" rinkinį, iš abiejų rinkinių detalių sukonstruosite įspūdingą LaQ motociklą!

Realybėje turbūt visi žino, kam yra skirtos lenktyninės mašinos, na o malūnsparnis gali būti naudojamas ir pramogoms, tačiau dažniau jis naudojamas darbui: kaip skraidantis greitosios pagalbos, policijos, kariuomenės, televizijos ar radijo sraigtasparnis, gelbėti žmonėms sunkiai pasiekiamose vietose (kaip kalnuose ar vandenyje), gesinti gaisrams, gabenti krovinius ir kt. Radiolokacinis lėktuvas paprastai naudojamas užfiksuoti kitus orlaivius – jie ypač svarbūs saugant valstybių sienas, dingus lėktuvams ar karinėse oro pajėgose. Sportinis triratis automobilis – ypač greitas lengvos konstrukcijos lenktyninis automobilis.

Iš visos LaQ „Hamacron Constructor" serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis „Hamacron“ detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

 

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.  

 

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.     GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.    NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

 

 

 

RINKINĮ SUDARO

LaQ detalės (vnt.) 190
Specialios LaQ detalės (vnt.) 11
Konstravimo schemos 5
Instrukcija -5 LaQ transporto priemonių dėliojimo schemos; -3 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 26 psl. Knygelėje!
Spalvos 5
Modeliai, kuriuos sukonstruosite raudonąją lenktyninę LaQ mašiną, malūnsparnį, radiolokacinį lėktuvą, sportinį triratį automobilį (angl. – 'dragster") ir visureigį.
Lytis tinka berniukams
Rekomenduojamas amžius 7+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis sunkus

 

 

 

 Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt