Luktelėkite...

žaidimas-mikado žaidimas-mikado-b žaidimas-mikado-c

Stalo žaidimas MIKADO

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 6,90 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Stalo žaidimas vyresniems kaip 4 metų vaikams ir visai šeimai

Klasikinis žaidimas. Surinkite kuo daugiau pagaliukų, traukdami juos iš ryšulio taip, kad jis nesubyrėtų. Paprastos taisyklės dvims žaidimo variantams. Visos dalys medinės. Žaidimas lavina dėmesį, smulkiąją motoriką, gebėjimą pažinti palvas, o taip pat leidžia labai smagiai praleisti laiką. Jį galima žaisti namie ir išvykoje – reikia tik lygaus horizontalaus paviršiaus.

Žaidėjų skaičius: 2–4

Tikėtina žaidimo trukmė: 10–15 min

 

Žaidimo tikslas – neleisti „sugriūti“ palapinei iš lazdelių ir nukristi žiedui.

Pasiruošimas žaidimui. Sukišti visas lazdeles į žiedą – gausis savotiška „palapinė“. Ją reikia pastatyti ant lygaus paviršiaus, kad tvirtai stovėtų.

Žaidimo eiga. Pradeda jauniausias žaidėjas. Žaidėjai paeiliui meta kauliuką vieną kartą ir traukia po vieną lazdelę iš „palapinės“ pagal iškritusią kauliuko briaunos spalvą. Lazdeles reikia traukti kuo atsargiau, kad nesugriūtų „palapinė“ ir nenukristų medinis žiedas. Po to eina iš dešinės sėdintis kitas žaidėjas. Jei iškritusiai kauliuko spalvai nebėra atitinkamos spalvos lazdelės, ėjimą perima kitas žaidėjas. Žaidimas baigiamas, kai „palapinė“ iš lazdelių sugriūva. Žaidėjai skaičiuoja, kiek kas turi lazdelių. Laimi žaidėjas, surinkęs daugiausiai lazdelių.

 

Žaidimo sudėtis: 36 įvairiaspalvės medinės lazdelės, 1 medinis žiedas, 1 kauliukas, 1 žaidimo taisyklės.

Žaidimo taisyklės pateikiamos 11 kalbų: LT, LV, EE, EN, DE, FR, IT, ES, FI, SE, PL. Pagamintas iš ekologiškų medžiagų: popieriaus, kartono, medžio.

Patogi nedidelė dėžutė, tinka pasiimti su savimi ir į kelionę, matmenys – apie 140x220x40 cm, svoris apie 170 g.

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt