Luktelėkite...

superherojės-kostiumas-lėlei-lottie superherojės-kostiumas-lėlei-lottie-2 superherojės-kostiumas-lėlei-lottie-3 superherojės-kostiumas-lėlei-lottie-4

Superherojės kostiumas lėlei Lottie

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 9,95 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

 

Lottie aksesuarų rinkinys -  Super herojės kostiumas  

Lottie gali būti bet kuo, gelbėti pasaulį. Būti unikali ir ypatinga.

Į rinkinį įeina: Super herojės kostiumas, rožinės ir aukso spalvos palerina, auksu žėrinti kaukė, išskirtinio dizaino, aukso spalvos batai

Kuo ypatingos LOTTIE lėlės?

Vaikiškos kūno proporcijos: Lottie lėlių kūno proporcijos atitinka 9 metų mergaitės proporcijas ir yra sukurtos padedant mokslininkams psichologams ir mitybos specialistams. Lottie atstovauja sveiką požiūrį į kūno įvaizdį ir yra teigiamas sektinas pavyzdys.

Tinkama pagal amžių: Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir  jos amžiaus mergaitės, jai nerūpi kuo greičiau suaugti. Ji nenaudoja kosmetikos ir nenešioja aukštakulnių bei papuošalų.

 "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Ji dėvi tokius pačius drabužius, kaip ir "tikri" jos amžiaus vaikai. Ji žaidžia ir nori pažinti pasaulį. Lottie veikia ką ir „tikri“ vaikai: šoka, rengia arbatos vakarėlius. Ji taip pat nebijo išsipurvinti lauke, būti sportiška ir aktyvi ir mėgsta robotų konstravimą, žvaigždžių stebėjimą arba fosilijų ieškojimą. Mėgsta karnavalo kostiumus,- gali apsirengti ir karaliene, ir pirate arba superheroje. Lottie atstovauja visiems teigiamiems ir skirtingiems vaikystės aspektams.

Super herojės kostiumą sukūrė šešių metų Lily iš Ohajo Valstijos, JAV. Tai pirmasis atvejis, kai vaiko sukurtas dizainas buvo pritaikytas komercijai. 

Pasak Lily, super Lottie gali išgelbėti pasaulį ir gali būti unikali kokia tik pati nori. 

Rekomenduojamas amžius 3+ 

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt