Luktelėkite...

gėlių-galia-aprangos-komplektas-lėlei-lottie gėlių-galia-aprangos-komplektas-lėlei-lottie-2 gėlių-galia-aprangos-komplektas-lėlei-lottie-3

Gėlių galia aprangos komplektas lėlei Lottie

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 9,95 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Lottie aksesuarų rinkinys - „Gėlių galia“ aprangos komplektas

Tikrasis pavasario ženklas yra pirmieji medžių žiedai. Lottie mėgsta pasipuošti pavasario žiedų spalvos suknele. Ji mėgsta leisti laiką su sodininke Margaret, kuri jai atskleidžia daugybę paslapčių apie gėlių priežiūrą.

Į rinkinį įeina: žalia su baltais taškeliais pavasarinė suknelė, rožinis megztukas, pusilgės kojinaitės, rožiniai bateliai

Lėlė į rinkinį neįeina.

Kuo ypatingos LOTTIE lėlės?

Vaikiškos kūno proporcijos: Lottie lėlių kūno proporcijos atitinka 9 metų mergaitės proporcijas ir yra sukurtos padedant mokslininkams psichologams ir mitybos specialistams. Lottie atstovauja sveiką požiūrį į kūno įvaizdį ir yra teigiamas sektinas pavyzdys.

Tinkama pagal amžių: Lottie mėgsta veikti tą patį, ką ir  jos amžiaus mergaitės, jai nerūpi kuo greičiau suaugti. Ji nenaudoja kosmetikos ir nenešioja aukštakulnių bei papuošalų.

 "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Ji dėvi tokius pačius drabužius, kaip ir "tikri" jos amžiaus vaikai. Ji žaidžia ir nori pažinti pasaulį. Lottie veikia ką ir „tikri“ vaikai: šoka, rengia arbatos vakarėlius. Ji taip pat nebijo išsipurvinti lauke, būti sportiška ir aktyvi ir mėgsta robotų konstravimą, žvaigždžių stebėjimą arba fosilijų ieškojimą. Mėgsta karnavalo kostiumus,- gali apsirengti ir karaliene, ir pirate arba superheroje. Lottie atstovauja visiems teigiamiems ir skirtingiems vaikystės aspektams.

Rekomenduojamas amžius 3+ 

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt