Luktelėkite...

edukacinis--stalo-zaidimas-rusiavimo-abc rūšiavimo-abc-b

Rūšiavimo ABC, edukacinis žaidimas

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 16,35 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

„Rūšiavimo ABC“ – linksmas ir įtraukiantis žaidimas visai šeimai, ypač rekomenduojamas ikimokyklinio ir / ar pradinio ugdymo įstaigose.

Žaidime yra 330 su aplinkosauga susijusių klausimų, į kuriuos reikės atsakyti patekus ant specialių žaidimo lentoje esančių klaustuku pažymėtų langelių. Klausimai suskirstyti į kelias grupes pagal sudėtingumą (4–7 metų, 8–15 metų, 16 metų ir vyresniems žaidėjams), todėl žaidimas tinkamas įvairaus amžiaus ir pasirengimo grupėms.

Žaidimo taisyklės: Atsistojus ant žaidimo lentoje esančių skaičiais pažymėtų laukelių reikės į mažus spalvotus konteinerius mesti korteles su atliekų paveikslėliais. Yra per 170 skirtingų kortelių su atliekų piešinėliais, tad rūšiuoti jas žaidėjams tikrai nepabos! Korteles reikės išrūšiuoti į atitinkamų spalvų konteinerius – stiklo atliekas įmesti į žaliąjį, plastiko į geltonąjį etc. Kai kurie konteineriai simbolizuoja vietą, į kurią reikia pristatyti atliekas (taromatas, atliekų surinkimo aikštelė). Atsistojus ant kitų specialių laukelių, pažymėtų šauktuku, žaidėjams reikės suvaidinti pasirinktą situaciją ar gamtoje esantį objektą.

Žaidimą vienu metu gali žaisti iki 6 žaidėjų.

Amžius: nuo 3 metų. Dėmesio! Yra smulkių detalių.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt