Luktelėkite...

Žaidimas magnetinė Abėcėlė rusų kalba

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 12,71 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Žaidimo sudėtis: 166 storos magnetinės kortelės (matmenys: 2 x 2 cm ir 3 x 3 cm), 1 nuvalomas rašiklis su kamštuku ir kempinėle, dėžutė (31 x 21 cm) su atverčiamu dangteliu, kurio vidinė pusė naudojama kaip magnetinė lentelė.
Priemonė tiks įvairiems kalbos ugdymo užsiėmimams: mokytis rusų kalbos abėcėlės, skiemenuoti, skaityti, logopedinėms pratyboms.
130 kortelių su besikartojančiomis didžiosiomis rusų abėcėlės kalbos raidėmis leis vaikui dėlioti ne tik skiemenis, bet ir žodžius, kurti trumpas frazes, sakinius. Ant tuščių kortelių galima užrašyti raides, skaičius, skyrybos ženklus, žodžius. Kortelės su piešinėliais paįvairins veiklą, bus galima sugalvoti įvairių žaidybinių užduočių, pvz.: rasti piešinėlio pavadinimą atitinkančią pirmąją raidę, sudėti žodį; sudėliojus kelis žodžius sudaryti sakinį; parinkus paveikslėlius kurti pasakojimą. Lentelė, ant kurios dėliojamos kortelės, suskirstyta eilutėmis – tai leis vaikui tvarkingiau sudėti žodžius, bus galima kurti kryžiažodį, žaisti žaidimus spėliojant praleistas raides ir pan. Nuvalomu rašikliu vaikas galės lentelėje užrašyti raideles, žodžius, piešti.
Leidėjas UAB „Gudragalvis”, 2014 m.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt