Luktelėkite...

laivų-mūšis-djeco magnetinis-žaidimas-laivų-mūšis.-djeco

Taktikos žaidimas Laivų mūšis. Djeco

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 18,50 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Tradicinis laivų mūšio žaidimas su magnetinėmis lentelėmis ir patogia pakuote. Ant specialių lentelių vaikai žaisdami patogiai galės "šaudyti" ir stebėti laivus.

Rinkinyje: 2 magnetinės lentos, kortelės su įmanomais mūšio manevrais, įvairios laivų ir kitokių magnetukų figūrėlės. 

Žaidimo tikslas - atspėti priešininko pavaizduotų laivų formas.

Žaidėjų skaičius: 2.

Rekomenduojamas amžius: 5-10 m.

 

Išmokime piešti kartu su DJECO!

Jaukūs, prancūziški, spalvingi, kokybiški ir originalūs – jei esate matę bent keletą DJECO žaislų, apie juos, veikiausiai, pasakysite taip!
DJECO istorija prasidėjo prieš 60 m. Prancūzijoje, kai dabartinio DJECO direktoriaus Frederic'o mamai, stovyklos vadovei, kilo idėja pačiai kurti žaislus savo dukrai. Mamai šis kūrybinis darbas puikiai sekėsi ir taip patiko, jog galiausiai gimė DJECO - žaislų kūrybos ir gamybos įmonė.
Vėliau DJECO ėmė vadovauti minėtasis sūnus Frederic. Jis į pagalbą pasikvietė talentingus dizainerius ir iliustratorius bei ėmė kurti išskirtinius žaislus, kokių negamina niekas kitas pasaulyje!

Pora įdomių faktų apie DJECO: egzotiškas DJECO vardas kilęs nuo driežo gekono (“gecko”) pavadinimo. Azijos šalyse tikima, kad šis driežas namams atneša sėkmę. DJECO žaislai parduodami žinomiausiose pasaulio muziejų (Luvro, Prado, Tate Gallery ir kt.) parduotuvėse. 

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt