Luktelėkite...

Optinės iliuzijos dėlionė Miestas. Djeco

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 32,50 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Pasitelk vaizduotę ir kūrybingumą, kad sukonstruotum savo unikalius miestus su šiuo magnetiniu detalių rinkiniu! Prie jų rasi specialius optinius lakštus: juos uždėjus, fantastiniai miestai atgis jūsų Ateities Herojų akyse

Dėliok ant lentos žaidimo detales ir kurk savo fantastinius miestus. Ant sudėtos dėlionės uždėk dryžuoto optinio plastiko lakštą ir stebėk, kaip kūriniai atgyja.

Rinkinyje: 123 magnetinės detalės, 1 dėliojimo lenta, 2 optiniai lakštai ir instrukcijų rinkinys.

Vaikams nuo 6 m.

 

Išmokime piešti kartu su DJECO!

Jaukūs, prancūziški, spalvingi, kokybiški ir originalūs – jei esate matę bent keletą DJECO žaislų, apie juos, veikiausiai, pasakysite taip!
DJECO istorija prasidėjo prieš 60 m. Prancūzijoje, kai dabartinio DJECO direktoriaus Frederic'o mamai, stovyklos vadovei, kilo idėja pačiai kurti žaislus savo dukrai. Mamai šis kūrybinis darbas puikiai sekėsi ir taip patiko, jog galiausiai gimė DJECO - žaislų kūrybos ir gamybos įmonė.
Vėliau DJECO ėmė vadovauti minėtasis sūnus Frederic. Jis į pagalbą pasikvietė talentingus dizainerius ir iliustratorius bei ėmė kurti išskirtinius žaislus, kokių negamina niekas kitas pasaulyje!

Pora įdomių faktų apie DJECO: egzotiškas DJECO vardas kilęs nuo driežo gekono (“gecko”) pavadinimo. Azijos šalyse tikima, kad šis driežas namams atneša sėkmę. DJECO žaislai parduodami žinomiausiose pasaulio muziejų (Luvro, Prado, Tate Gallery ir kt.) parduotuvėse. 

 

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt