Luktelėkite...

LaQ Basic 101 japoniškas konstruktorius

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 14,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

LaQ pasižymi nedidelėmis dėžutėmis (saugo gamtą), bet ypač ilgalaike įdomia veikla - nuo paprasčiausio kūrybinio jungimo (nuo trejų), plokštumos užduočių -  ant instrukcijos pasimatavę detales 1x1 dėlioti konstruktorines "dėliones" (nuo ketverių) iki erdvinių vis sudėtingėjančių užduočių - nuo penkerių, septynerių ir daugiau. Jei manote, kad suaugusiems ten "nėra ką veikti", labai klystate :)

Tai – tobulas 185 detalių LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems. Modeliai instrukcijose pavaizduoti realaus dydžio, dėl to vaikai juos pirmiausia gali išbandyti, dėliodami ant knygelės piešinių. Su LaQ konstruktoriaias kiekvienas jaunasis konstruotojas galės sukurti ne tik modelių iš instrukcijų, bet ir realybe paversti savo vaizduotės kūrinius.

Šio LaQ konstruktorių rinkinio net 10 ryškių spalvų detalės padės vaikams geriau išreikšti save, išmokti jas skirti ir derinti tarpusavyje. Įvairiaspalvės detalės leis vaikams nevaržomai pasinerti į spalvingą fantazijų pasaulį ir kurti nuotaikingus personžus, daiktus ir pan. LaQ konstruktoriai - smagūs ir įdomūs lavinamieji žaislai.

Rinkinyje rasite 4 rūšis LaQ detalių iš 7 galimų. Tai yra - 2 pagrindines ir 2 jungiamąsias detales. Pagrindinės detalės: detalė Nr. 1 – kvadratas ir detalė Nr. 2 – trikampis. Jungiamosios detalės Nr. 3 ir Nr. 4 yra standartinės, skirtos plokštiems modeliams konstruoti.

LaQ detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas! Spragsėjimas ypač lavina vaikų dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo. Šis konstruktorius yra puiki ugdymo priemonė.

LaQ konstruktorius vaikai gali konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.

Tai gali būti puiki dovana mėgstantiems konstruoti kitus populiarius konstruktorius, tokius kaip „Lego“, „Playmobil“, „Plus Plus“ ir pan.

 

 

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.  

 

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.     GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.    NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

 

 

 

RINKINĮ SUDARO

LaQ detalės (vnt.) 185
Konstravimo schemos 46
Instrukcija net 46 plokščių modelių konstravimo schemos.  Instrukcijoje atvaizduotas realus LaQ detalių dydis ir visa tai rasite 2 lankstinukuose.
Spalvos 10
Modeliai, kuriuos sukonstruosite įvairius dinozaurus, naminius ir lauko gyvūnus, transporto priemones, žmogeliukus, vaisius ir kt.
Lytis ir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius 5+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis lengvas

 

 

 

 

 

 Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt