Luktelėkite...

paulinda-gyvūnų-pasaulis paulinda-gyvūnų-pasaulis-b

Paulinda Gyvūnų pasaulis, 24 figūros

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 16,50 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

 Paulinda - tai itin minkštas, lengvutis ir švelnus lipdymo "plastilinas", kuris sukietėja per maždaug tris dienas - viskas, Jūsų skulptūra paruošta eksponuoti!

Paulinda Animals Modeling Foam. Ar gali būti patys tikriausi gyvūnėliai, kuriuos pats sukurtum? Žinoma, juk tai priklauso nuo vaizduotės ... Nulipdykite kuo tikroviškesnius, papuoškite juos  akytėmis...  Lipdymas, medžiagos pajautimas ir fantazija, net jei atrodė, jog jau viskas nulipdyta ir išbandyta.     

Plastiliną ir kitas lipdymo priemones vaikas pažįsta nuo dvejų-trejų, rinkinukas skirtas vaikams nuo penkerių, šešerių metų. Didžiausia jo nauda, kai derinamas savarankiškas lipdymas (kartais vaikas pats pasiūlo nesikišti) su neįkyria pagalba bei lipdymu šalia vienas kito. Paulinda lipdymo masė pagaminta iš minkšto aukštos kokybės mišinio, kuris nelimpa prie rankų ir nepalieka dėmių. Kad lipdymo masė ilgai išliktų minkšta, vaikui pažaidus visada įdėkite ją į indelį ir sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje. Nemaišykite su vandeniu. Norint sugrąžinti masės minkštumą, į ją galima įpilti truputį vandens. Instrukciją, kaip maišyti spalvas, rasite pakuotėje. Valymas: „Paulinda Dough“ kilimėlio arba audeklo valymui nenaudokite karšto vandens ir ploviklių. Kad būtų lengviau išvalyti, pirmiausiai leiskite lipdymo masei išdžiūti. Tada patrinkite suteptą vietą šepečiu kietais šeriais ir nusiurbkite dulkių siurbliu. Jei reikia, išplaukite šaltu vandeniu su muilu ir patrinkite šepečiu.

Rinkinyje: šešių spalvų lipdymo masė Super dough 12 x 50g (2 indeliai kiekvienos spalvos), 6 x Įrankiai, 48 x Akys, 6 x Instrukcija.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt