Luktelėkite...

pitit-kem's pitit-kem's-a pitit-kem's-b pitit-kem's-c pitit-kem's-d pitit-kem's-e

Kortų žaidimas Pitit Kem's Djeco

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 8,90 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Kiekviena komanda susitaria dėl slapto signalo (žodžio, veiksmo ir pan.). Kiekvienos komandos žaidėjai atsisėda vienas priešais kitą.

Žaidimas žaidžiamas pagal laikrodžio rodyklę. Jauniausias žaidėjas traukia vieną kortą iš priešais sėdinčio žaidėjo ir tuomet leidžia sekančiam žaidėjui traukti vieną iš savo turimų kortų. Sekantis žaidėjas išsitraukęs kortą, leidžia dar sekančiam žaidėjui traukti vieną iš jo kortų ir t.t. Bet kuriuo momentu, kai žaidėjas surenka dvi vienos poros kortas, parodo slaptą ženklą porininkui, kad šis sušuktų „KEMP“. Jeigu sušukusi komanda tikrai turi porą, jie ją laimi. Jeigu ne, komanda praranda anksčiau išloštą porą. Kortų pora pašalinama iš žaidimo. Bet kuriuo žaidimo momentu žaidėjas gali sušukti „Super KEMP“, jeigu jis mano, kad pamatė priešininkų slaptą signalą. Tuomet jis turi parodyti/pasakyti kokį slaptą ženklą pamatė. Jeigu tai tikrai priešininkų ženklas, ta komanda perduoda savo surinktą porą juos pagavusiai komandai. Tuomet jie turi susitarti dėl naujo signalo. Jeigu signalas buvo neteisingas, spėjusioji singalą komanda atiduoda turimą porą neteisingai apkaltintai komandai.

Pastaba 1. Komandos gali turėti tik po vieną slaptą signalą, kol jis bus atspėtas.

Pastaba 2. Jeigu pas žaidėją nebeliko kortų, jis jų papildomai nebegauna, tačiau išlieka poroje, kad praneštų „KEMP“ ir „SUPER KEMP“ signalus.

Žaidimas baigiasi kuomet kuri nors iš komandų nebeturi kortų. Laimi komanda, turinti daugiausia surinktų porų.

Djeco - išskirtinio prancūzų dizaino prekės vaikams. Kompanija įkurta daugiau nei prieš 50 metų Prancūzijoje ir šiandien yra žinoma visame pasaulyje dėl savo išskirtinio dizaino ir kokybės.

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt