Luktelėkite...

LaQ 10 dalių (didžiųjų ratų ir jų ašių) judantiems ir važiuojantiems LaQ modeliams kurti

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 6,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Net 10 specialių LaQ „Hamacron“ detalių rinkinys idealus tiems, kurie nori konstruoti arba jau konstruoja savo sukurtus LaQ žaislus. „Hamacron“ dalys yra skirtos važiuojantiems ir judantiems LaQ modeliams konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti. Rinkinys ypač pravers, jei pametėte dalį „Hamacron“ dalių!

Naudodami LaQ „Hamacron“ dalis, galėsite konstruoti važiuojančius ir judančius LaQ žaislus bei originalius ir nepakartojamus savo fantazijos vaisius! Su „Hamacron“ dalimis galėsite sukurti specialius akcentus ir efektus (kaip garvežio priekis, roboto pečiai ir pan.) Pavyzdžiui, transporto priemonėms kaip rinkinyje „Hamacron Constructor „Race Car", įvairioms figūrų dalims, kurios turi judėti, kaip rinkinyje „Basic 511" roboto rankų ir kojų judesiui ar dėliojamo modelio akcentams sudėti kaip rinkinyje „Hamacron Constructor „Express" traukinio priekiui išryškinti. 
Šias dalis galima rasti didesniuose LaQ konstruktorių rinkiniuose, tokiuose kaip „Basic 511“, „Basic 2400 „Colors“ ir „Pastel“, „Basic 5000“, „Hamacron Constructor „Express“, „Hamacron Constructor „Race Cars“. 
Rinkinys „Basic 511" - tai vienintelis LaQ rinkinys, kuriame detaliai išdėstytos konstravimo technikos su „Hamacron“ detalėmis.

Kadangi skirtingų LaQ rinkinių detales galima laisvai maišyti, jungti ir derinti, konstruodami įvairius išbandytus ar naujus modelius, su papildomomis „Hamacron“ detalėmis galėsite tapti tikrais LaQ profesionalais! LaQ „Hamacron „Parts Kit“ rinkinys ypač tiks, jei Jūsų vaikas yra didelis automobilių ir kitų transporto priemonių fanas. Taip pat – jei dalį reikalingų LaQ „Hamacron“ detalių pametėte namuose, vaikų darželyje ar svečiuose, o Jums jų žūtbūt reikia. „Hamacron“ ratų montavimas su kitomis LaQ detalių rūšimis atveria neribotas galimybes saviraiškai ir kūrybai.

Kaip rodo smegenų tyrimai, LaQ dėliojimas suintensyvina abiejų smegenų pusrutulių – kairiojo ir dešiniojo – veiklą bei ypač naudingas smulkiajai motorikai lavinti. Tai yra puiki papildoma ugdymo priemonė, padedanti lavinti ne tik vaiko kūrybiškumą, fantaziją ir gebėjimą pasakoti istorijas ar režisuoti situacijas su sukurtais LaQ žaislais, bet ir matematinį, loginį ir erdvinį suvokimą.

Inovatyvūs ir kūrybiniai LaQ konstruktoriai - tai ne tik būdas išmokyti vaiką žaisti savarankiškai, bet ir kartu su juo konstruojant artimiau pabendrauti, geriau pažinti vienas kitą ir per žaidimą nukreipti norima kryptimi.

!Pakuotės dizainas gali skirtis!

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.  

 

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.     GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.    NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

 

 

 

 

PAGRINDINĖS PREKĖS SAVYBĖS

Specialios LaQ detalės (vnt.) 10
Spalvos 1
Modeliai, kuriuos sukonstruosite didieji "Hamacron" ratai ir jų ašys skirti judančioms/važiuojančioms LaQ modelių dalims konstruoti ir figūrų akcentams sudėti.
Lytis ir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius 5+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis lengvas

 Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt