Luktelėkite...

Interaktyvios grindys

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 3799,00 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Interaktyvios grindys „Funtronic“ yra inovatyvi priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją bei loginį mąstymą.

Interaktyvių grindų pagalba bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai sugebėjimai, vaikai turės galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus tokius, kaip futbolas arba boulingas, neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių! 

“Funtronic” labai paprasta naudoti: įjunkite interaktyvų projektorių, valdymo pulteliu pasirinkite norimą edukacinę veiklą ir kojų, arba rankų, judesiais žaiskite žaidimus bei atlikite reikiamas užduotis. Galima pasirinkti, kad po tam tikro laiko užduotis pasikeistų automatiškai.

Interaktyvus įrenginys tvirtinamas prie lubų (vaikai jo nepasieks), nėra reikalingi jokie kabeliai, pravedimai ar pan.- užtikrintas visiškas saugumas.  

Interaktyvių grindų “Funtronic” standartiniame pakete yra 52 interaktyvūs žaidimai. Galima papildomai įsigyti žaidimų, skirtų anglų kalbai lavinti ar specialiųjų poreikių vaikams. 

!!!Su montavimu, svoris 12 kg.!!!

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt