Luktelėkite...

ekologiškas-kramtukas-paletė ekologiškas-kramtukas-paletė-b

Ekologiškas ryžių kramtukas Paletė "Mochi"

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 14,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Raminamasis poveikis. švelniai masažuojamos skaudamos kūdikio dantenos. Raminančiai veikia įvairiais dantų kalimosi etapais. 

„Mochi“ kramtukas – paletė nuramina jautrias, bet kurio naujagimio dantenas. Tvarus ryžių plastikas, kuriame nėra jokių kenksmingų klijų ar dažų užtikrina, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų kūdikis „paragaus”, bus 100% saugus ir 100% džiuginantis.

---

  • Dėl plonos formos, kūdikis gali lengvai suimti kramtuką;
  • Tvirtesniam sugriebimui – ertmė nykščiui;
  • Kramtant, iškilimai ir briaunelės suteikia palengvėjimą dantenoms;
  • Kūdikis suranda sau patogiausią kramtymo tašką;
  • Lengva valyti.

---

Tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai.

---

„Mochi“ žaislų serija buvo sukurta pasitelkus ryžių plastiko technologiją, naudojant 51% ryžių gaminio sudėtyje. „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų - tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti. „Mochi“ prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Iš tikrųjų, jau vos atidarę pakuotę, pajusite švelnų žalių ryžių daigų kvapą. 

---

Žaislui nereikalingi elementai.

---

Visi "Mochi" produktai sukurti ir pagaminti JAPONIJOJE.

---

Priežiūra: prieš duodami vaikui žaislą, pašalinkite plastikinę pakuotę, siūlus ir/arba pakavimo tvirtinimo detales. Pakuotę išsaugokite. Prieš naudojant, žaislą kaskart apžiūrėkite ir nuvalykite jo paviršių drėgna kempinėle ar šluoste. Visi kramtukai yra skirti įprastam naudojimui. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju.

Perspėjimas: naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros. Siekiant nuolatos tobulinti mūsų produktus, kai kurių jų dizainas realybėje skirsis nuo produkto, kuris yra atvaizduotas nuotraukose. Mūsų produktai yra gaminami be PVC, BPA, ftalatų ar švino. Šis produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

---

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.

---

Pakuotės dydis 105×50×150mm

---

Mochi Teething Plate Natural Color 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt