Luktelėkite...

barškantis-kramtukas-plunksnos-lengvumas barškutis-kramtukas-nenumesk-b7 barškantis-kramtukas-plunksnos-lengvumas-c barškantis-kramtukas-plunksnos-lengvumas-d barškantis-kramtukas-plunksnos-lengvumas-e

Barškantis kramtukas Plunksnos lengvumas "Brain Builders"

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 9,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Būdami 2 mėnesių amžiaus, naujagimiai vis dar bando suprasti, kaip veikia jų rankos ir ką galima nuveikti su savo pirščiukais. Tačiau vos mamos pirštui atsiradus netoliese, mažyliai intuityviai jį sugriebia. Būtent todėl ir buvo sukurtas barškutis „PLUNKSNOS LENGVUMAS“, atkartojantis lengvai sugriebiamą mažąjį mamos pirštelį.

---

  • 32g barškučio svoris yra idealus besivystantiems kūdikio raumenims;
  • Mažylio piršto storio barškučio kotelis – patogus sugriebti kūdikio rankai;
  • Ryškios ir kontrastingos spalvos patraukia naujagimio dėmesį;
  • Barškučio viename gale esanti minkšta dalis, o kitoje – kramtukas, patenkina visus kūdikio kramtymo poreikius ir taip nuramina perštinčias dantenas.

---

2 mėnesiai

Tyrimai parodė, jog 4 mėnesių amžiaus kūdikiai ir jaunesni negali išlaikyti žaislų, sveriančių daugiau nei 50 gramų. Būtent šio amžiaus kūdikiams puikiai tiks „Brain Builders" kramtukas „PLUNKSNOS LENGVUMAS“, sveriantis 32 gramus bei subalansuotas savarankiškam kūdikio žaidimui.  

---

6 mėnesiai

Kūdikiai gali naudoti lankstų kramtuką barškučio apačioje numalšinti perštinčias dantenas dantukų dygimo metu.

---

Kai kūdikis jau sugriebia mamos mažąjį pirštelį...

---

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos „Brain Builders“ žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

---

Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. 

---

Žaislui nereikalingi elementai.

---

Sukurta Japonijoje.

---

Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį.

Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. 

Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

---

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.

---

Pakuotės dydis 220×50×200mm

---

Brain Builders Feather Light Rattle and Teether 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt