Luktelėkite...

saugus-vandeniu-nuplaunamas-nagu-lakas7 saugus-nagu-lakas-vaikams sokeja-saugus-nagu-lakas-vaikams avietinis-pyragaitis-saugus-nagu-lakas-vaikams violetine-kometa-saugus-nagu-lakas-vaikams tufu-saugus-nagu-lakas-vaikams vysnia-karaliene-saugus-nagu-lakas-vaikams meile-yra-saugus-nagu-lakas-vaikams disko-mergaite-saugus-nagu-lakas-vaikams nagu_lakas_sokoladiniai_saldainiai_snails ledinukas-saugus-nagu-lakas-vaikams sirdele-saugus-nagu-lakas-vaikams paslapciu-dienorastis-saugus-nagu-lakas-vaikams pasaka-saugus-nagu-lakas-vaikams nagu_lakas_rozinis_smugis_snails dantuku-feja-saugus-nagu-lakas-vaikams blizguciu-bomba-saugus-nagu-lakas-vaikams saldainiukas-saugus-nagu-lakas-vaikams ponia-morku-valdove-saugus-nagu-lakas-vaikams imbierinis-meduolis-saugus-nagu-lakas-vaikams zibancios-dulkeles-saugus-nagu-lakas-vaikams sugalvok-nora-saugus-nagu-lakas-vaikams princas-varlius-saugus-nagu-lakas-vaikams vandens-purslai-saugus-nagu-lakas-vaikams saldziu-sapnu-saugus-nagu-lakas-vaikams konfeti---saugus-nagu-lakas-vaikams7 candy-cane-new2016-600x600 gold-rain-3--600x600 w2988-maui-600x600 w2961-waikiki-600x600 w2960-waves-600x600 w2959-ukulele-600x600 w2957-lava-600x600 w2956-hula-600x600 snails-festive-dory--600x600 snails-festive-red-velvet--600x600 snails-festive-candy-apple--600x600 snails-fleur-collection-rose-new2016summer-600x600 snails-fleur-collection-lily-new2016summer-600x600 snails-fleur-collection-daisy-new2016summer-600x600 nagu_lakas_ledo_karaliene_elza bespalvis-naturalus-saugus-nagu-lakas-vaikams snails-nagu-lakas-viltis

Saugus vandeniu nuplaunamas nagų lakas vaikams

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 8,00 €
 • Aprašymas
 • Atsiliepimai

Snails - didžiausia sensacija! Nekenksmingi VAIKIŠKI NAGŲ LAKAI! Tai pirmasis nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

SVARBU! Snails yra saugūs vaiko odai. Atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus, yra natūralūs. Lakuose nerasite: formaldehido, DBP (dibutilo ftalato), parabenų, tolueno, formaldehido dervos bei kamparo.

NEREIKALINGAS lako valiklis! Norint nuvalyti laką, nereikia naudoti acetono. Paprasčiausiai nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu arba nuvalykite drėgnu vatos gabalėliu. Lakas lengvai nusivalo, nepalieka dėmių nei ant kietų, nei ant minkštų paviršių. Vadinasi, mergaitė gali lakuotis pati, daryti sprendimus ir kūrybiškai praleisti laiką maloniai, veikdama tą patį, ką mamytė. Asortimentas pasižymi plačia spalvų gama ir maloniais priedais. Puikiai tinka besilaukiančioms.

Naudojimo instrukcija:

 • Nusiplauti rankas su muilu ir vandeniu, nusausinti.
 • Užtepti vieną ploną sluoksnį. Palaukti, kol išdžius.
 • Užtepti antrą ploną sluoksnį. Palaukti, kol išdžius.
 • Jei norite, kad nulakuoti nagai laikytųsi ilgiau (≈2 dienas), naudokite specialų bespalvį-sutvirtinantį laką (“Top Coat”). Lakas sukurtas vandens pagrindu, palaiko natūralią nago fiziologiją. „Top Coat“ lakuoti ant nulakuotų nagų.

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų. Neryti, negerti.

Formulė sukurta Prancūzijoje.

Gamintojas: Graikija.

Kiekis: 10,5 ml

 

!!! Užsisakydami nepamirškite pastaboje nurodyti norimos spalvos (geriausia - parašykite ir nuotraukos eilės numerį):

 1. Sidabro rūkas - raminantis, mistinis sidabrinis pasaulis, nukelia į fėjų ir stebuklų žemę... (spalva: sidabro)
 2. Šokėja - kiekviena mergaitė svajoja apie ypatingąjį šokį su princu... kodėl nesijausti ypatingai kiekvieną dieną?! (spalva: tamsiai violetinė)
 3. Avietinis pyragaitis - Būk saldi kaip avietinis pyragaitis saulėtą vasaros dieną... lakuokis, kai nori atrodyti paslaptinga... (spalva: blizgi violetinė)
 4. Violetinė kometa - simbolizuoja magiją ir paslaptis... (spalva: švelniai violetinė)
 5. Tufu - laukinė rožinė spalva su DAUG blizgučių ir dar DAUGIAU džiaugsmo! Derinasi prie suknelės ir žaidimo kamuoliu. (spalva: tamsiai rožinė)
 6. Vyšnia karalienė - sodri, prinokusios vyšnios spalva, mergaitėms, kurios mėgsta linksmintis! (spalva: prinokusios vyšnios)
 7. Meilė yra... - drąsiausioms, ryškiausioms, kurios nori būti pastebėtos... (spalva: raudona)
 8. Disko mergaitė - Būk šauni kaip disko mergaitė šiltą vasaros vakarą... Nusilakuok blizgančia rožine, kai nori atrodyti draugiška... (spalva: blizgi rožinė)
 9. Šokoladiniai saldainiai - švelnūs balti ir raudoni burbuliukai, kaip maži saldainiukai... (spalva: konfeti tik vyrauja raudoni perlai)
 10. Ledinukas - Gaivus ledinukas... šiltiems, kupiniems linksmybių vasaros vakarams... (spalva: blyški raudona)
 11. Širdelė - jei nori atrodyti „kaip iš paveiksliuko“... (spalva: rožinė - violetinė)
 12. Paslapčių dienoraštis - fuksijos spalva kelia švelnumo ir rūpestingumo jausmą... (spalva: ryški rožinė)
 13. Pasaka - Rožinė pasaka – tikros meilės spalva... (spalva: švelniai rožinė)
 14. Rožinis smūgis - ši spalva yra tokia ryški ir akį traukianti, kad lyg ,,šokas" nustebins ir sužavės visus. (spalva: šviesi rožinė)
 15. Dantukų fėja - miela rožinė, skirta kiekvienai linksmai mergaitei... (spalva: rožinė)
 16. Blizgučių bomba - blizgi ir visiškai rožinė, ideali puoštis einant į „princesių vakarėlį“... (spalva: blizgi rožinė)
 17. Saldainiukas - Būk saldi kaip saldainiukas... Rožinė mažylė. Atstovauja cukrų ir prieskonius, ir viską kas gražu! (spalva: rožinė)
 18. Ponia morkų valdovė - kadangi oranžinė spalva yra citrusinių vaisių spalva. Ši spalva simbolizuoja sveikatą. (spalva: oranžinė)
 19. Imbierinis meduolis - du viename - saulės bučinys ir nepakartojamas saulėlydis. (spalva: rausvai oranžinė)
 20. Žibančios dulkelės - magiškos...žaižaruojančios aukso spalva, idealiai tinka princesei... (spalva: ruda su aukso dulkelėmis)
 21. Sugalvok norą - kasdien dėvint auksą, didėja pasitikėjimas savo jėgomis, skatinamas pasitikėjimas ir drąsa. (spalva: aukso)
 22. Princas varlius - paslaptingai, šviečianti šviesiai žalia spalva iš pasakų žemės. Žalia yra gyvenimo, gamtos spalva. (spalva: šviesiai žalia)
 23. Vandens purslai - primena jūrą besileidžiant vasaros saulei... (spalva: turkio)
 24. Saldžių sapnų - Nusilakuok šia spalva, kai nori atsipalaiduoti... (spalva: šviesiai mėlyna)
 25. Konfeti - visi mėgstame naujametinius vakarėlius, kodėl nesijausti visada kaip tą vienintelį metų vakarą..? (spalva: konfeti)
 26. Cukrinė lazdelė - Švelnūs balti ir raudoni burbuliukai. Spalva yra panaši į „Konfeti“, tik vyrauja raudoni perlai. (spalva: rožinė su stambiais blizgučiais)
 27. Auksinis lietus - linksmai mergaitei, kuri mėgsta išsiskirti. (spalva: auksinė su stambiais blizgučiais)
 28. Maui - sodri prinokusios vyšnios spalva vasariškai nuotaikai. (spalva: blizgi prinokusios vyšnios)
 29. Waikiki - nusilakuok šia spalva, kai nori pajusti šiltos vasaros dangaus žydrumą. (spalva: sodri šviesiai mėlyna)
 30. Bangos - kuomet pasiilgsi bangų - būtinai nusilakuok šia spalva. (spalva: blizgi mėlyna)
 31. Havajų gitara - vasariška spalva linksmybėms lauke. (spalva: blizgi violetinė)
 32. Lava - nepakartojamas šiltos vasaros saulėlydis papuoš kiekvienos rankas. (spalva: tamsiai oranžinė)
 33. Hula - auksinis akcentas puoš kiekvieną savimi pasitikinčią princesę. (spalva: sodriai geltona)
 34. Dorė - kosminė spalva, kuri yra ryški ir akį traukianti. (spalva: blizgi tamsiai mėlyna)
 35. Raudonas aksomas - itin prabangi spalva, kuri ypač tinka prie puošnios suknelės. (spalva: blizgi sodriai raudona)
 36. Obuoliukas saldainiukas - žavi, šaltą atspalvi turinti spalva. (spalva: blizgi tamsiai žalia)
 37. Rožytė - nusilakuok šia spalva, kai pasiilgsi vasariškų spalvų. (spalva: rožinė)
 38. Lelija - spalva tikroms svajoklėms.. (spalva: blizgi mėlyna)
 39. Saulutė - šiltas bei saulėtas dienas primins ši žavi spalva. (spalva: šviesiai oranžinė)
 40. Ledo Karalienė/Elza - dominuojanti spalva kaip pati Ledo Karalienė, kuri primins šventinį periodą ir akinantį žiemos grožį (spalva: balta su perlų efektu)
 41. Bespalvis - Natūralus sutvirtinantis nagų lakas "Top Coat" arba tiesiog lakas, duodantis nagui natūralų blizgumą. (spalva: skaidrus)
 42. Viltis - tai yra tai, kas padeda suteikti mums vilties. Nuo kiekvieno parduoto Snails lako “Viltis” buteliuko, 1 Eur skiriamas Kembridžo universiteto ligoninės nacionalinės sveikatos tarybos fondui, atliekančiam krūties vėžio tyrimus. (spalva: šviesi rožinė)

Atkeliavo daugybė naujų žavingų spalvų - Maui, Lava, Obuoliukas saldainiukas, Raudonasis aksomas, Dorė, Havajų gitara, Hula, Waikiki, Bangos, Rožytė (gėlės), Saulutė (gėlės), Lelija (gėlės), Viltis, Cukrinė lazdelė, Auksinis lietus.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt