Luktelėkite...

Katinėlio žvejyba vonioje

Vertinimas: 5/5 El.paštas

Pardavimo kaina: 11,30 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Šešios gražios žuvelytės ir jas labai mėgstantis katinas. Kol vaikutis žvejos, tol vonia ar kitas vandenėlis bus džiaugsmo šaltinis. Žuvytės pripildytos oro, tad smagiai plaukioja, jas galima prilipinti prie sienos. Katinėlio nugaroje yra siurbtukas, tad galima palikti sugautas žuveles džiūti tinklelyje ant sienos. Nauda stambiajai, smulkiajai motorikai ir jausmams, nepamirškite pagirti sėkmingojo žvejo. Dėmesio! Mažo vaiko nepalikite vonioje ar kitur vandenyje vieno, tai labai pavojinga. Žaisliukas tinka vaikams nuo dvejų-trejų.   Idėja: jei maudosi keli vaikai, galima organizuoti žaidimą, kas vienu kartu sugaus daugiau žuvelių. Tai tinka didesniems, mažiukui būtų sunkiau išvengti nusivylimo. Pažiūrėkite, kaip žaisliukas atrodo filmuke - nuo 1,24 min.

DŽERALDA

Pirmadienis, 26 spalio 2009

Padovanojome šitą žaisliuką savo mažajai krikštaduktei. Dvi žuvytės, deja, nespėjo pasiekti vandens, nes buvo prakąstos :) o kitos sėkmingai dalyvavo maudynėse. Žaisliukas tikrai geras, sudomino vaiką ilgam.

Simona

Trečiadienis, 29 balandžio 2009

Tikras atradimas!!!!Mano mazylis labai nemego maudytis :( Uzsisakiau si rinkinuka su viltim,kad nors taip ji sudominsiu ir parodysiu,kad ir vandenyje galima zaisti.Nesigailiu nei del vieno cento isleisto siam rinkinukui :) beja,mazyliui tik 8men ir ji labai sudomino sis katinelis su zuvytem :)

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt