Luktelėkite...

5-pirštukų-žindukas-barškutis-super 5-pirštukų-žindukas-barškutis-super-b 5-pirštukų-žindukas-barškutis-super-c 5-pirštukų-žindukas-barškutis-super-d 5-pirštukų-žindukas-barškutis-super-e 5-pirštukų-žindukas-barškutis-super-f

5 pirštukų žindukas-barškutis Super "Brain Builders"

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 8,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Kūdikiui patiks žaislo formų įvairovė ir skirtingi pirštų dydžiai. Besisukanti žaisliuko rankena įtraukia kūdikį į aktyvaus kramtymo procesą ir padeda stiprinti kaklo raumenis. 

---

  • Paprasta sugriebti ir laikyti;
  • Skirta aktyviam kramtymui: skirtingų pirštų formų ir dydžių žindukas patraukia mažylio dėmesį, kramtant stiprinami kaklo raumenys;
  • Skirtingų dydžių ir kietumo pirštai leidžia rasti tam momentui norimą kramtymui poziciją;
  • Paprasta valyti muilu ir vandeniu.

---

3 mėnesiai

Kūdikiams laaabai patinka rankos, pirščiukai ir kiti panašios formos dalykai. Deja, daugelio mažylių rankos tampa purvinos ir nehigieniškos dėti į burną, todėl žindukas „SUPER” yra tam skirta saugi ir švari alternatyva.
Dėl žinduko formos ir įvairių pirštų dydžių, kūdikiui jį čiulpiant ir kramtant vystosi oraliniai – motoriniai įgūdžiai.

---

5 mėnesiai

Dantukų dygimo metu, kramtant „SUPER” žinduką kūdikis gali rasti sau patogią poziciją ir taip nuraminti perštinčias dantenas. Kiekvienas žinduko pirštas yra skirtingo kietumo, todėl mažylis atranda tam momentui reikalingą paviršių kramtymui.

---

Visai kaip jų pačių pirštukai, bet geriau.

---

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos „Brain Builders“ žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

---

Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. Žaislas yra be latekso ir be švino.

---

Sukurta Japonijoje.

---

Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį.

Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina.

Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

---

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.

---

Pakuotės dydis 130×30×200mm

---

Brain Builders Like It Pacifier

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt