Luktelėkite...

Triratukas Kettler Toptrike Lady Stella

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 149,90 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

Triratukas tvirtas ir patikimas; Skirtingų padėčių reguliuojamas išardomas rėmas; Žema svorio centro padėtis užtikrina apsaugą nuo apvirtimo; Lieta sėdynė su aukštu atlošu; Triratuko vairas fiksuojamas vidurinėje padėtyje; Ribotas vairo pasukimo kampas apsaugos mažuosius nuo nelaimių; Tyliai riedantys ratukai; Priekinis ratas turi laisvosios eigos funkciją (mažieji vairuotojai galės atsipūsti); Nuimama reguliuojamo aukščio rankena tėvams su integruotu krepšeliu smulkiems daiktams.

Vaiko amžius 2 - 5 m

Triratuko matmenys: 71-77 x 48 x 55 cm

Maksimalus naudotojo svoris: 50 kg

 

KETTLER TOPTRIKE yra daugiafunkcinis triratukas, kuris prisitaiko prie Jūsų vaiko jam augant. Triratukas puikiai tinka mažyliui, kuris dar nežino, kas tai yra dviratukas, tačiau domisi ir nori išbandyti jį pats. Triratukas yra visiškai saugus ir patogus Jūsų mažyliui. 

Tvirto metalo vamzdinė triratuko rėmo konstrukcija leis Jums prailginti rėmą 4-riomis poziciomis, kurių dėka triratukas taps ne vieno sezono daiktu bei suteiks daugiau komforto Jūsų sparčiai augančiam mažyliui. Žemai esantis svorio centras užtikrins vaiko stabilumą bei saugumą važiuojant įvairiomis kelio dangomis. Kettler sukūrė 3 padėčių reguliuojamą sėdynę su atrama, prie kurios dar galima pritvirtinti ir saugos diržus. Užtikrinant vaiko saugumą, triratuko vairo sukimo kampas apribotas iki 45o. Didinant komfortą, triratukuose yra multifunkcinė daigtadėžė su smėlio žaislais, kuri esant poreikiui nuimama ir gali būti naudojama kaip atskiras žaislas. Pavargus Jūsų mažyliui, vairas gali būti užfiksuotas centrinėje padėtyje, o tėveliai gali vaiką stumti stumdymo rankena, kuri yra įmontuota triratuko gale. Ši stumdymo rankena taipogi turi ir tinklinę kišenėlę, į kurią galėsite susideti vaiko daiktelius, vandens buteliuką ar telefoną. Kai stumdymo rankena yra nereikalinga, ją be jokio vargo nuimsite nuo triratuko.

Tuščiaviduriai ratai daug lengviau sugers visus smūgius ir kelio nelygumus. Triratuko pedalai nėra tiesiogiai pritvirtinti prie priekinio rato, tad pedalai nesisuks netgi stumiant triratuką. Vaikas galės ilsinti kojeles jam patogioje padėtyje, o pailsėjus vėl pradėti minti triratuką. Priekinis ratas taipogi turi apsaugą nuo purvo, tad galėsite leisti vaikui džiaugtis triratuku bet kokiomis oro sąlygomis. Triratuko gale yra įmontuotas rankinis stabdis, kuris blokuoja abu galinius ratus.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt