Luktelėkite...

glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-b5 glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-a glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-b glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-c glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-d glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-e glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-f glitėsiai-su-apyranke-goobands-bubblaputti-glitter-g

Burbuliniai blizgantys glitėsiai su apyranke Goobands Bubblaputti Glitter

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 3,66 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

GOGOPO GOOBANDS BUBBLAPUTTI GLITTER  glitėsiai su apyranke, 7 cm. BUBBLAPUTTI GLITTER glitėsiai yra blizgantys, labai švelnūs, su putų burbuliukais (angl. super bubble putty). Asortimente 4 spalvos.

Skirta vaikams nuo 3-jų metų. 

GOGOPO GOOBANDS glitėsiai (angl. slime, putty) - nepraeinantis noras turėti vėl ir vėl!!! GOGOPO prekinį ženklą žino ne tik Europa, tai jau tampa pasauliniu brand'u. O bene populiariausia šio ženklo prekių grupė - ne kas kita, ogi glitėsiai GOOBANDS. GOOBANDS asortimentas - labai charakteringas, netikėtas ir nuolat atsinaujinantis. Galite rinktis lakius glitėsius, standžius, ypač tąsius, mėtomus/atšokančius, burbulinius ir t.t. Negana to, susirinksite ir apyrankių kolekciją, nes kiekvienas 'slaimas' turi savo apyrankę. Ir savo veiduką. ;) 
Just be fun with GOGOPO GOOBANDS!!! 
Kilmės šalis - UK. pagaminta Kinijoje. Kaina nurodyta už 1 vnt.

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt