Luktelėkite...

LaQ Lenktyninė mašina Black Racer

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 33,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
 

Ar jūsų mažasis konstruotojas nuolat burzgia, švilpia lyg lėktų kartu su vėju ir skleidžia kitokius keistus garsus? Tuomet šis „LaQ“ rinkinys – kaip tik jam! Tai kiekvieno mažojo lenktynininko svajonė. Išskirtinai juodos spalvos „LaQ“ konstruktoriaus rinkinys, su iš kurio detalių galima sukonstruoti originalias ir nepakartojamas lenktynines mašinas ir kitas transporto priemon

Rinkinys ypatingas juodos spalvos įspūdingais modeliais. Tai modeliukas „The Brain“, kurio instrukciją rasite rinkinyje, modeliukai „Caiman“, „Viper“ ir „Hawk“ nuimamais kabinų stogeliais, lenktyninis modeliukas „Ibis“, galintis keisti ratų padėtį specialiai šonaslydžio lenktynėms – tą jausmą pažįsta tik tikri lenktynininkai. Modeliukas „Spider“ turi 8 stabilizatorius, kurie lengvai gali būti įmontuojami ir išmontuojami, o ypatingai galingas juodasis „Panther“ turi net stabdžius. Sunkvežimiuko „Hippo“ priekabos durys yra slenkančios, o manevringasis „Bee“ gali suktis apie savo ašį. Su visais jais nepakartojamas laikas – garantuotas!

Visi šie juodieji automobiliukai turi instrukcijas, todėl mažajam lenktynininkui nebus sunku juos sukonstruoti. Specialios „Hamacron“ detalės (dideli ir maži ratai bei juos tvirtinančios dviejų rūšių ašys) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų – tai daugybė valandų įdomaus ir turiningo laisvalaikio!

Žaisdami su ratuotais „LaQ“  modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti. Be to, su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

 

RINKINĮ SUDARO

LaQ detalės (vnt.) 280
Specialios LaQ detalės (vnt.) 26
Konstravimo schemos 9
Spalvos 7
Modeliai, kuriuos sukonstruosite Įvairių modelių automobilius
Lytis tinka berniukams
Rekomenduojamas amžius 5+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis vidutinis

 

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt