Luktelėkite...

ekologiškas-kramtukas-trimitas ekologiškas-kramtukas-trimitas-b ekologiškas-kramtukas-trimitas-c

Ekologiškas ryžių kramtukas Trimitas "Mochi"

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra El.paštas

Pardavimo kaina: 24,99 €
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai

„Mochi“ trimitas yra tobulas žaislas, skirtas praturtinti jūsų naujagimio kognityvinius įgūdžius žaidimo metu. Trimitas turi integruotą švilpuką, kuris skleidžia garsus, sukeliamus kūdikiui jį kramtant ar čiulpiant, pučiant ar traukiant orą į save. Bandymų ir klaidų metu, naujagimis jau nuo mažų dienų išmoksta ieškoti problemų sprendimo būdo. 

---

  • Galite būti ramūs žinodami, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų kūdikis „paragaus”, yra 100% saugus;
  • Smagus švilpesys ramina ir gerai nuteikia mažylį;
  • Paprasta suimti, lengva laikyti;
  • Kramtant, žaislo kraštai ramina perštinčias dantenas.

---

Tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai.

---

„Mochi“ žaislų serija buvo sukurta pasitelkus ryžių plastiko technologiją, naudojant 51% ryžių gaminio sudėtyje. „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų - tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti. „Mochi“ prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Iš tikrųjų, jau vos atidarę pakuotę, pajusite švelnų žalių ryžių daigų kvapą. 

Visi "Mochi" produktai sukurti ir pagaminti JAPONIJOJE.

---

Priežiūra: prieš duodami vaikui žaislą, pašalinkite plastikinę pakuotę, siūlus ir/arba pakavimo tvirtinimo detales. Pakuotę išsaugokite. Prieš naudojant, žaislą kaskart apžiūrėkite ir nuvalykite jo paviršių drėgna kempinėle ar šluoste. Visi kramtukai yra skirti įprastam naudojimui. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju.

Perspėjimas: naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros. Siekiant nuolatos tobulinti mūsų produktus, kai kurių jų dizainas realybėje skirsis nuo produkto, kuris yra atvaizduotas nuotraukose. Mūsų produktai yra gaminami be PVC, BPA, ftalatų ar švino. Šis produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

---

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.

---

Pakuotės dydis 125×70×150mm

---

Mochi Trumpe

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra

UAB „Matias“

UAB Matias

ĮK 304577995
Tel.  8-67319433
LAVI žaislai ir knygos 
Paplaujos g. 3, Vilnius
https://www.lavi.lt
parduotuve@lavi.lt